a2kcent.pl

Producenci​

Dla Kadry Zarządzającej oraz Pracowników Firm czy Zakładów Przemysłowych. 

Podpowiadamy

Szkolenia, konsultacje i wizje lokalne w gospodarowaniu odpadami – współpracujemy z praktykiem z wieloletnim doświadczeniem i zarówno biegłym sądowym.

Szkolenia i konsultacje w zakresie bezpieczeństwa pracy w laboratorium – po wcześniejszych ustaleniach, nasz ekspert może przyjechać i pomóc w prawidłowym i bezpiecznym oznakowaniu miejsc pracy.

Wdrożenia i konsultacje – możemy pomóc Państwu przy wdrożenia systemów zarządzania na podstawie wymagań norm:17025, 45001, 14001, a także udzielić konsultacji przy napisaniu bądź zmianie dokumentacji. Zapewniamy poufność przekazanych informacji.

Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności – począwszy od oceny ryzyka po zarządzanie kryzysowe. Nasz ekspert pomoże rozwiązać problemy z mikrobiologicznym zanieczyszczeniem żywności na etapie produkcji, przechowywania i dystrybucji. W oparciu o ryzyko ustali plany i zakresy badań mikrobiologicznych produktów gotowych i surowców – HACCP, badań przechowalniczych oraz środowiska produkcyjnego,
sprawdzanie skuteczności procesów mycia i dezynfekcji oraz (Program Monitorowania Patogenów w środowisku produkcyjnym).

Szkolenia teoretyczne i praktyczne w Mikrobiologicznym Laboratorium Zakładowym:

  • Dobra Praktyka Laboratoryjna w Mikrobiologicznych Laboratoriach Zakładowych.
  • Vademecum mikrobiologa, wprowadzanie metod badawczych, techniki posiewów, nadzór nad sprzętem i pożywkami.
  • Szkolenia z zakresu pobierania, przygotowywania i badania próbek mikrobiologicznych.
  • Przygotowywanie nowych pracowników do pracy laboratoryjnej w pełnym zakresie oraz podnoszenie kompetencji pozostałych pracowników.
  • Projekty związane z walidacją procesu oraz interpretacją przepisów prawa, wytycznych i norm pod kątem komunikacji z klientami, dostawcami
    i odbiorcami towarów oraz organami kontrolnymi. Wszystkie szkolenia i konsultacje prowadzi ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Audyty wewnętrzne – również w Mikrobiologicznym Laboratorium Zakładowym – współpracujący z nami audytorzy sprawdzą Państwa dokumentację i przeprowadzą w pełni kompetentny audyt systemowy i/lub techniczny w
przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Ocena może być przeprowadzona u Państwa na miejscu lub też on-line.

Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w:
Szkoleniach otwartych 
Szkoleniach zamkniętych
Konwersatoriach

Nasz doświadczony zespół może Ci pomóc znaleźć to, czego potrzebujesz i doradzi w sprawie szczegółów. Prosimy o wysłanie do nas zapytania, a my postaramy się przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę.
Scroll to Top