O nas

O nas / O nas
Kliknij i wypełnij krótki formularz, aby zgłosić się na szkolenie. ZGŁOŚ SIĘ NA SZKOLENIE

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje bezpośrednio na swoją skrzynkę - podaj swój e-mail i subskrybuj nasz newsletter.

Podaj swój e-mail:

*Podaj swój e-mail ponownie i kliknij "WYPISZ", jeśli chcesz zrezygnować z subskrybcji.

Od ponad 15 lat wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom edukacyjnym organizując szkolenia, warsztaty, konwersatoria i audyty. Wiemy jak bardzo we współczesnym świecie liczą się wiedza i odpowiednie kompetencje, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę tematyczną i grono współpracujących  specjalistów.  Oferujemy:

Szkolenia otwarte – skierowane są do pracowników laboratoriów począwszy od laboranta do kierownika, chcących poszerzyć swoją wiedzę. Tematyka szkoleń wybierana jest w oparciu o Państwa sugestie zapisane w ankietach oraz propozycje przedstawione podczas wspólnych rozmów i dyskusji. Organizujemy szkolenia wymagań stawianych laboratoriom przez jednostkę akredytującą, a także wynikających z przepisów i rozporządzeń.

Szkolenia zamknięte – w naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia „szyte na miarę” co oznacza możliwość zorganizowania szkolenia w dowolnym, zaproponowanym przez Państwa czasie i miejscu np. w siedzibie laboratorium. Program szkolenia jest opracowywany indywidulanie i uwzględnia wszystkie sugestie Klienta. Taka forma szkolenia pozwala przeszkolić jednorazowo większą liczbę pracowników oszczędzając czas i pieniądze.

Konwersatoria – cykliczne organizowane raz w roku spotkania z osobami o podobnych kompetencjach, zapewniające możliwość pogłębienia swojej wiedzy w przyjaznej i chętnej do dyskusji grupie ludzi. Oferujemy ciekawe i aktualne tematy wykładów oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi praktykami - uczestnikami konferencji. Rozmowy w kuluarach są okazją do nawiązania nowych kontaktów, poznania innych rozwiązań tych samych problemów, czy też potwierdzenia słuszności podejmowanych decyzji. Zapewniamy możliwość wysłuchania wykładów z zaproponowanych przez nas wszystkich paneli tematycznych, niezależnie od deklaracji wyboru danego Konwersatorium.

Audity wewnętrzne – współpracujący z nami audytorzy sprawdzą Państwa dokumentację i przeprowadzą w pełni kompetentny audit w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.

Wdrożenia i konsultacje – mamy za sobą również liczne wdrożenia systemów zarządzania, konsultacje i pomoc przy napisaniu bądź zmianie dokumentacji.

Kto z nami pracuje? – w gronie naszych współpracowników są specjaliści, praktycy i auditorzy (współpracujący z Polskim Centrum Akredytacji) z wielu obszarów badań laboratoryjnych. Są to osoby kompetentne, z wieloletnim doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomocą.